Site İçeriği ve Kullanıcı Hakları - Protez Saç Antalya ve Akdeniz Bölgesi Kadın Erkek Saçlandırma Merkezi Sample document

Site İçeriği ve Kullanıcı Hakları

Yasal Uyarı: Bu sitenin içeriği protez saç ve saç bakımı konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tavsiyesinin ya da konsültasyonun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sitede anlatılan tüm işlemler, bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı olup, reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Bir uzmana danışılmadan veya bir doktorla görüşülmeden bilinçsizce yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zararlar nedeniyle web sitemiz sorumlu tutulamaz. Sizin için en uygun tedavi yönteminin doktorlar tarafından yapılması sağlığınız açısından çok daha doğrudur.

“İşbu internet sitesine iletişim bilgilerini veren ziyaretçi; 6563 Sayılı Kanunun kapsamında, internet sağlayıcıların ya da grup şirketlerinin her türlü reklam, tanıtım ve yapmış olduğu ve/veya ileride yapacağı her türlü kampanyalara ait bilgi elektronik iletilerinin, E-mail, SMS, IVR, telefon ve her türlü iletişim aracı ile yapılacak reklam ve bilgilendirmelerin kendisine ulaşmasını, kabul beyan ve muvafakat eder. Kendisine 6563 Sayılı Kanun kapsamında reklam, bilgilendirme, tanıtım ve kampanyalar gönderilmesini istemeyen, ziyaretçi/ziyaretçiler, bu durumu internet sağlayıcılara, uygun iletişim vasıtalarıyla bildirmek zorundadır. Muvafakatin ortadan kalktığına dair yapılan bildirimden itibaren en geç 3 gün içerisinde bahsi geçen bildirimlere son verilir.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.