Protez Saç’ta Son Teknoloji Ürünü Delikli Nano Enjekte Saç

18 Ocak 2019 0 ile tansuat
Spread the love

PROTEZ SAÇ’TA SON TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ DELİKLİ NANO ENJEKTE SAÇ

Saç dökülmesi ve kellik sorunu yaşayan birçok kişinin çözüm olarak kullandığı protez saç, teknolojinin gelişmesiyle daha uzun ömürlü ve doğal oluyor. Protez Saç’ta son teknoloji ürünü delikli nano enjekte saç da bunların başında geliyor. Peki, Delikli Nano Enjekte Saç Nedir? Özellikleri ve Tek ve Çift Düğümlü Protez Saç’tan farkı nedir?

DELİKLİ NANO ENJEKTE SAÇ NEDİR?

delikli nano enjekte saç

Saç tellerinin çok ince tül ünite üzerine kafa derisinden tıpkı gerçek saç çıkar gibi enjekte edilmesidir. Bu teknik saç tellerine en üst seviyede doğal insan saçı görünümü vermesine neden olur. Her yöne taranabilme özelliğinden dolayı uygulama sonrasında kişinin kendi saçından ayırt edilemeyecek bir görüntü sağlar.

Delikli Enjekte Saçın Özellikleri

* Daha doğal bir görünüme sahip.
* Hava ve su geçirgenliği daha yüksek.
* Dökülme oranı daha az.
* Daha uzun ömürlü.

Protez Saçta Son Teknoloji Delikli Nano Enjekte Saç Özellikleri 

DİĞER PROTEZ SAÇLARA GÖRE DAHA DAYANIKLIDIR

Delikli Nano Enjekte Saç’ı diğer protez saçlardan ayıran en önemli özelliği daha dayanıklı olmasıdır. Zira eski teknolojilerde uygulanan çift ve tek düğüm sistemi zamanla dökülmelere neden olmasından dolayı protez saçın ömrünün kısa olmasını sağlar. Hazır kalıp ya da kişiye özel nano teknolojisiyle üretilen protez saçlar, çok ince tül üzerine tıpkı insan kafa derisinden çıkar gibi monte edilir. Enjekte sistem olarak tabir edilen bu teknolojiyle saç tellerine üst düzeyde insan saçı görünümü sağlar.

Ancak Kopararak Dökebilirsiniz!

Delikli Nano Enjekte protez saç tül ünite üzerine tek tek sabitlenerek ve elastik bir yapıya sahip olmasından dolayı daha sağlam bir yapıdadır. Bu nedenle de dökülme oranı diğer protez saçlara göre daha azdır. Diğer bir değişle enjekte saçı ancak kopararak dökebilirsiniz.

TEN RENGİNE GÖRE ALTYAPI SEÇİLEBİLİR

delikli enjekte protez saç renk

Delikli Enjekte Saç’ın en önemli özelliklerinden birisi altyapının kişinin ten rengine göre seçilebiliyor olmasıdır. Zira koyu renk bir tene sahip olan bir kişi daha açık bir renge sahip altyapı kullanılan bir protez kullandığında dışarıdan fark edilme oranı daha yüksektir.

ÇOK İNCE ALTYAPISI SAYESİNDE KAFA DERİSİNİ GÖRMEK MÜMKÜN

Diğer bazı örneklerine göre yüzde yüz hava ve su geçirgen bir altyapıya sahip olan Enjekte Protez Saç, kişiye kendi saçı gibi kullanım kolaylığı sağlar. Aşağıdaki videoda da görüldüğü gibi uygulama sonrasında ünitenin çok ince altyapıda olmasından dolayı kafa derisi net bir şekilde görünür.

QUANTUM SİSTEM PROTEZ SAÇLA BENZER ÖZELLİKLER TAŞIR

enjekte protez saç

Geçtiğimiz yıllarda son teknoloji ürünü olarak tanıtılan Quantum Sistem Protez Saçla benzer özelliler taşıyan Delikli Nano Enjekte Saç, delikli ve çok ince yapısı sayesinde kullanıcıların hayat tarzlarında herhangi bir sınırlama gerektirmez. Gerçek saça uygulanan her türlü kozmetik ürününün kullanabildiği sitemde, her tür spor aktiviteleri de rahatlıkla yapılır.

DELİKLİ NANO ENJEKTE SAÇI KİMLER KULLANABİLİR?

Yüzde yüz insan saçından ve insan sağlığına zararı olamayan malzemelerden üretilen enjekte protez saçın sağlık açısından herhangi bir sakıncası olmamakla birlikte bazı egzama türleri ve kafa derisi sorunları olan kişilerde doktor onayı olmadan uygulanması tavsiye edilmez. Cerrahi bir işlem gerektirmeyen uygulama, hazır kalıp tercih eden kişilerde uzun süre beklemeye gerek kalmadan 3 ile 4 saat arasında gerçekleştirilir.

Yan Etkileri Var Mıdır?

Saç dökülmesi sorununa çözüm odaklı gerçekleştirilen uygulamalar bazı durumlarda sağlık açısından yan etkiler oluşturabilir. Bu nedenle protez saç uygulaması sonrası ilk bir hafta sonra herhangi bir yan etkiye karşı saçınızın yapıldığı merkeze kontrol muayenesi yaptırmanız önerilir.

Protez Saç Sizi Olumsuz Hava Şartlarından ve Hastalıklardan Korur

Protez saç kişinin dış görünüşü ve özgüveniyle ilgili olumlu pek çok fayda sağlarken, yazın güneşin zararlı ışınları, kışın soğuk havadan korur. Diğer bir ifadeyle kendi saçınız nasıl sizi soğuk havalardan sinüzit olmaktan ya da yazın başınıza güneş geçmesinden koruyorsa, yaptıracağınız protez saç da aynı şekilde koruyor.

Canlı Saçlar Uzamaya Devam Eder

Aynı zamanda delikli ince tül altyapısı sayesinde başınızda halen canlı saç tellerinizin de sağlıklı bir şekilde uzamasına olanak sağlıyor.

Delikli Nano Enjekte Protez Saç Doğal Görünümüyle Daha Genç Ve Estetik Görünmenizi Sağlıyor

Delikli Nano Enjekte Protez Saç kişinin dış görünüşü yanında psikolojisine de iyi gelir. Dış görüntüsünde oluşan olumlu değişiklikle kendisine daha çok güvenen ve mutlu olan kişiler, hayatta daha başarılı olurlar. Bununla birlikte protez saç yaptıran kişiler eski görüntülerine göre en az 10 yaş daha genç görünürler.

HAİR LOST OLARAK ENJEKTE SAÇ KULLANIRIZ

Merkezi Antalya’da bulunan Hair Lost Protez Saç Merkezimizde en son teknoloji ürünü üretilen saç protezi uygulaması yapılır.  Hazır kalıp ve kişiye özel nano teknolojisiyle üretilen “Delikli Nano Enjekte Saç” olarak adlandırılan ürünleri kullanan merkezimizde kullanıcı memnuniyeti en temel ilkemizdir.