Protez Saçta En Son Teknoloji Nano Çözümü

3 Nisan 2018 0 ile tansuat

PROTEZ SAÇTA EN SON TEKNOLOJİ NANO ÇÖZÜMÜ

Saç sorunu yaşayan pek çok kişinin sorunların gidermek içim protez saç sistemleri teknolojisi her geçen gün daha da gelişmektedir. Geliştirilen yeni teknolojiler sayesinde kişiye uygulanan protez saçlar daha doğala yakın görünüm ve kullanım olanağı sağlamaktadır. Nano teknolojisi de bunlardan bir tanesidir. Protez saçlar 1990’lı yıllardan bu yana geliştirilen yeni teknolojiler sayesinde günümüzde en son şeklini almıştır. Nano teknolojisi protez saç kullanımını kolaylaştırmanın yanı sıra konforu da beraberinde getirmektedir. Söz konusu teknolojinin getirdiği en önemli ayrıntıların başında saç renginin uzun yıllar bozulmaması, saçın kullanım sürecinde dolaşmaması ve alt tabakanın daha çok hava alması gelir. Peki, Protez saçta en son teknoloji nano çözümü nedir?

NANO TEKNOLOJİSİ DAHA UYGULAMA SIRASINDA FARK EDİLİR

Protez saç sistemlerinde son dönemde kullanılmaya başlanan nano teknolojisi uygulanan kişi tarafından uygulanmaya başladığı andan itibaren hissedilir. Kendi saçınızı aratmayacak derecede başınıza uyum sağlayan nano teknolojisiyle üretilen protez saçınızın kullanım kolaylığı ve size sağlayacağı avantajlar şu şekilde sıralanabilir.

protez saç sistemleri hair power

Nano Teknolojisiyle Üretilmiş Yüksek Kalite Protez Saçların Avantajları

  • İstenilen yöne taranabilir ve her şekle girebilir,
  • Özel bir yöntem olan nano teknolojisiyle üretilen saçlar, protez saçın insanın derisinden çıkıyormuş gibi dizayn edilmesine olanak sağlar. Bu da ön şakak çizgisinde, kişinin kendi saçlarından ayırt edilemez bir görüntü sağlar.
  • Standart olmayan bir düğüm metodu olan nano teknolojisiyle tasarlanan saçlar, sportif aktüaliteler esnasında da kişinin gerçek saçlarıyla uyumlu şekilde salınmasına ve hareket etmesine olanak sağlar. 

 

protez saç sistemleri

  • Nano teknolojisiyle üretilen protez saçlar hava ve su geçirgenliğinin üst seviyede olması yanı sıra altyapının minimum incelik ve hafiflikte imal edilmesi sayesinde hafiflik hissi duymanıza neden olur. Standart metotlarla üretilen kaba protezlerde bu hazzı almanız pek mümkün değildir.
  • Nano yöntemiyle üst seviyede üretilen protezler, özellikle önceden protez kullanıp da bu yeni sistemleri tanımamış olan protez saç kullanıcılarını son derece memnun etmektedir.
  • Bu yöntemle üretilen saçlar, kişiye özel tasarlanan saç tonu günlük yaşamda banyo, güneş ve deniz gibi olumsuz koşullardan etkilenmez. Sözü geçen durumlardan dolayı protez saçın renginin açılması ya da kişinin kendi saç renk tonuyla uyumsuz bir rengin oluşması söz konusu değildir.
  • Nano teknolojisiyle oluşturulan özel düğümleme tekniği, saçların uzun süre dökülmemesi ve bu sayede protez saçın kullanım ömrünün standart kalitede üretilen çeşitlerine göre oldukça uzun ömürlü olması mümkündür.

Hair Lost tarafından en son teknoloji ile uygulanan protez saçların fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız…

 

NANO TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLEN PROTEZ SAÇLAR NASIL UYGULANIR?

 

Paylaş