Protez Saça Merhaba

8 Haziran 2018 0 ile tansuat

PROTEZ SAÇA MERHABA

Son 20 yıldan bu yana geçen süreçte gelişen teknolojiyle birlikte saç dökülmesi sorununa aranan çözümlerde de önemli değişiklikler yaşandı. Yaşanmaya da devam ediyor. Protez saç olarak adlandırılan yöntem saç sorunları ve kellik çözümlerinin başında geliyor. Eski görüntülerine kavuşmak isteyen birçok kişi artık protez saça merhaba diyor. Peki, Protez saç nedir? Bunu anlatmanın en iyi yolu hemen herkesin bildiği diş protezinden yola çıkmaktır. Diyelim ki dişiniz kırıldı ve doktora başvurdunuz, hekiminiz kırılan bölgeyi inceler, birebir kalıp alır, renk skalasında rengini belirler ve sonrasında dişin siparişini verir, sipariş hazır olduğunda da protez dişinizi yerine takar. Protez saç yapımı da tam tamına bu aşamalardan geçer. işte bu doğrultuda konuyla ilgili bilgilerin yer aldığı Protez saça merhaba ve saç protezi nasıl yapılır? Yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

PROTEZ SAÇTA DA AYNI YÖNTEM GEÇERLİ

Tıpkı diş protezinde olduğu gibi protez saçta da yöntem aynıdır. Hair Lost Saçlandırma Merkezimize başvuran müşterilerimize de yukarıda bahsedilen şekilde saç protezi uygulaması yapılmaktadır. Ölçüleme, yerleştirme ve tasarım şeklinde üç aşamadan oluşan işlemde; saçların döküldüğü ya da seyrekleştiği incelemesi yapılır, dökülme riski olan alanlar belirlenir, bölgenin birebir kalıbı ölçülerek alınır, kişinin kendi saçından renk ve kalınlık örnekleri alınır ve yurtdışındaki protez saç yapan merkezlere gönderilir.

PROTEZ SAÇ ÜNİTESİ TASARIMI BELİRLEYEN EN İNCE AYRINTIDIR

Protez saçın üçüncü yani en önemli aşaması olan tasarım aşaması çok önemlidir. Zira bu aşamada, kişinin yüz şekilleri ve kişinin isteği doğrultusunda protez saça şekil verilir. Bu aşamanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi yapılan saçın daha doğal durmasını ve dışarıdan fark edilmemesini sağlar. Protez saçın tasarımını kişinin tarzı, yaşam biçimi ve kişinin istekleri belirler.

HAİR LOST SİZE ÖZEL TASARIM YAPAR

Hair Lost olarak, bize başvuran kişilere özel ilgi ve özen gösteririz. Onları dikkatlice dinler, bu konudaki en küçük endişelerini bile gidermeye çalışırız. Onları kusursuz yapacak, eskisinden daha iyi görüntüye sahip olacak ve şu an gösterdikleri yaştan daha genç gösterecek en özel tasarımı sunarız.

6 ile 8 HAFTA İÇERİSİNDE YENİ GÖRÜNTÜNÜZE KAVUŞURSUNUZ 

Hair Lost Saçlandırma Merkezimize başvuran ve protez saç yaptırmaya karar veren kullanıcılardan aldığımız ölçüler yurtdışıdaki merkezlere gönderilir. Siparişler ortalama 6 ila 8 hafta içerisinde merkezimize ulaşır. Bizler de en kısa süreçte sizinle bağlantı kurarak hayatınızın değişeceği yeni görüntünüze kavuşacağınız o büyük günün geldiğini haber veririz.

SONRASI MI?

Hayal mi Gerçek mi? Yeni görüntünüzü gördüğünüzde buna siz karar vereceksiniz. Haydi siz de şimdi hayatınızda önemli bir adım atın,  görüntünüzü ve saçlarınızı geri alın. Şimdi ücretsiz Saç Analizi için bize ulaşın…

[ninja_form id=4]

 

Paylaş