Protez Saç Fiyatları 2019 da Kaç Lira Olacak?

14 Kasım 2018 0 ile tansuat

PROTEZ SAÇ FİYATLARI 2019’DA KAÇ LİRA OLACAK?

Günümüzde saçsızlık sorununa en iyi çözüm yollarından birisi olan protez saçlar yurt dışında belli bir fiyatla üretilmektedir. Bu fiyatların en önemli belirleyici özelliği imalat şartları yanında protez saç yapılacak alanın genişliğidir. Diğer bir değişle saç protezi yapılacak olan alanın büyüklüğüdür. Uygulama yapılacak alan ne kadar büyük olursa protez saç fiyatı da o kadar artmaktadır. Fiyatlardaki ikinci belirleyici unsurda saçın nerede, hangi teknoloji ve kalitede üretildiğidir. En son teknoloji ile kaliteli bir ortamda üretilen saçların fiyatı diğerlerine oranla biraz daha yüksek gibi görünse de üretilen saçların kullanım ömrünün uzun olmasından dolayı daha düşük fiyatlı kısa sürede yıpranan saçlara nazaran daha uygun ve ucuzdur. Protez saç fiyatları yıllara ve döviz kurlarına göre artıp azalabilmektedir. Peki, Protez saç fiyatları 2019’da kaç lira olacak? İşte detaylar.

PROTEZ SAÇ FİYATLARI DÖVİZ KURLARINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİR

Türkiye’de yurtdışında dolar ya de euro  ile kişiye özel üretilen protez saçlar kullanılmaktadır. Bu saçlar kişinin başındaki açıklığa göre alınan özel ölçülerle, buna bağlı olarak da büyük ya da küçük olarak üretilmektedir. Bu nedenle protez saçın standart bir fiyatı yoktur. Protez saç fiyatını etkileyen diğer bir etmen de döviz kurlarındaki yükselme ve düşmedir. Döviz kurlarında oluşan değişmeler saç protezi fiyatlarında değişikliğe yol açmaktadır.

Saç Dökülmesi Seviyenizi Norwood Ölçeği İle Belirleyin

erkek protez saç fiyatları 2019

Protez Saç Firmaları Yüksek Kur Farklarında Döviz Sabitlemesi Yöntemini Uyguluyor

Ülkemizde son dönemlerde döviz kurlarında meydana gelen ani yükselişler dövizle çalışan pek çok sektörde olduğu gibi protez saç firmalarını da belli düzenlemeler yapmaya itti. Bu düzenlemeler sonunda birçok firma protez saç fiyatlarını Türk Lirası olarak standart bir fiyatta sabitledi.

2019 DA PROTEZ SAÇ FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere protez saçlar Türkiye’de üretilmiyor. Kişilerin saç dökülme oranlarına göre yurt dışına verilen özel siparişlerle üretilen saçların ödemeleri de döviz üzerinden yapılıyor. Bu nedenle protez saç fiyatları döviz kurlarının yüksek olduğu dönemlerde artabiliyor. Ya da döviz kurlarının düşük olduğu dönemlerde daha ucuz olabiliyor. 2018 yılının son günlerini yaşadığımız bu günlerde döviz kurları belli bir düzeyde gitse de her an yükselme eğilimi gösterebilir. Bu yüzden 2019 yılında protez saç fiyatlarının kaç lira olacağı kesin olarak bilinmemektedir. Bunu ancak 2018 de dolar ile belirlenen fiyatlara bakarak tahmin edebiliriz.

protez saç fiyatları 2019

2018 Protez Saç Fiyatları 

Protez saç fiyatları kadın ve erkek olmak üzere iki farklı fiyat aralığında belirlenmektedir. Buna göre;

Hair Lost Saçlandırma Merkezimizde ortalama Erkek Protez Saç Fiyatı; 2.000 TL (350 $) ile 3.000TL (520 $)arasında değişmektedir. (Dolar kurunda meydana gelen aşırı yükselme fiyatlarımızı etkileyebilir.)

Kadın / Bayan Protez Saç Fiyatı ise, 2.500 TL’den (435 $) başlayıp, 4.000 TL (700 $) arasında değişiklik göstermektedir. (Dolar kurunda meydana gelen aşırı yükselme fiyatlarımızı etkileyebilir.)

* Yukarıdaki fiyatlar 2019’da dolar kurunun yükselip ya da düşmesi ile Türk Lirası olarak artıp azalabilir.

KAMPANYALAR BÜYÜK AVANTAJ SAĞLIYOR

Saç dökülmesi sorunu protez saç uygulamasıyla çözmek isteyenlerin kararsız kaldıkları önemli nedenlerden birisi şüphesiz fiyat faktörüdür. Fiyatların 1 bin TL ve üzerinde olması kişileri protez saç yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızlığa iter. işte bu durumlarda yararlanılması gereken en iyi şey merkezlerin belli tarih aralıklarında düzenlemiş oldukları kampanyaları değerlendirmektir. Eğer protez saç yaptırmaya karar verdiyseniz ve belli indirimlerin uygulandığı kampanyaları değerlendirmeniz sizin için büyük avantaj sağlar.

Protez saç yaptırıp yaptırmama konusunda hala kararsızsanız ya da aklınızda pek çok soru varsa iletişim numaranızı bırakın sizi arayalım.

Sizi Arayalım

Protez Saç Uygulaması ve detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki formu doldurun ya da yukarıdaki fotoğrafı tıklayın. Sizinle en kısa sürede iletişime geçelim…

Protez Saç Fiyatları ile ilgili daha geniş bilgi için linki tıklayabilirsiniz.

Paylaş