Hair Lost - Protez Saç Antalya ve Akdeniz Bölgesi Kadın Erkek Saçlandırma Merkezi Sample document

Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu için çalışıyoruz

Başarımızın en büyük sırrı, müşterilerimizin sorunlarına titizlikle yaklaşıp, kaliteden ödün vermeden sorunlarına doğru çözüm yolları sunmaktır.

Hakkımızda

Hair Lost, Antalya Bölgesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde de bayilikleri bulunan saç sorunlarına çözüm amaçlı kurulmuş öncü kuruluşlar arasında ilk sıralarda yer alır.

Saç dökülmesi başta olmak üzere her türlü saç sorunu yaşayan kadın, erkek ve çocuklar için çözüm üreten Hair Lost, protez saç uygulamasında on yıldan bu yana hizmet vermektedir. Hair Lost Protez Saç Tasarımı ve Saç Sorunları Merkezimizde bütünsel saç dökülmeleri (kellik) yanı sıra çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen saç seyrelmeleri konusunda çözüm önerileri ve uygulamasında bulunmaktadır. Başarımızın en büyük sırrı, müşterilerimizin sorunlarına titizlikle yaklaşıp, kaliteden ödün vermeden sorunlarına doğru çözüm yolları sunmaktır. Bu konuda uzman ekibimizle yaptığımız işi mükemelliyetlikle yerine getirip, en yeni teknolojileri uygularız.

Kurucumuz Tansu Atıcı, 2008 yılında sektöre adım atmıştır. Bu yıldan itibaren şirketimiz protez saç uygulamasında uzun bir yol kat etmiştir. Türkiye genelinde bayilik hizmeti de veren merkezimiz, kendi alanında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu için çalışan ekibimiz; saç tasarımı uzmanları, saç stil uzmanları ve estetisyenlerden oluşur. Merkezimizde kalitemizi ve başarımızı daha da ileriye götürecek fikir ve yenilikçi teknoloji odaklı çalışma anlayışını benimsemekteyiz.

Yaratıcı Takımımız

Saç tasarlama ve imaj oluşturmada uzmanlaşmış profesyonel,
sanatkar ve yaratıcı kadromuz

Tansu ATICI
Saç Tasarım Uzmanı
Hair Lost Kurucumuz Tansu Atıcı, 1980 Akşehir doğumludur. İlk ve orta eğitimini Akşehir'de tamamlamıştır. 2000 yılında açmış olduğu Kuaför Salonu ile mesleğe adım atmış olan Tansu Atıcı, saç tasarımı konusunda uzmanlaşmış pek çok isimden eğitim almıştır. 2007 yılında Antalya'ya yerleşerek saç tasarım uzmanlığı mesleğini burada devam ettirmiştir. 2008 yılında Hair Lost Saç Tasarımı Merkezini kurarak Protez Saç Uygulamasına başlamıştır. Tansu Atıcı, on yıldan bu yana protez saç uygulaması yapmaktadır.
Gökhan SOYDAN
Saç Tasarım Uzmanı
Aykut DURMUŞ
Aşırı Kuaför
Özlem ATICI
Estetisyen&Yönetici

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

10 yıldan beri tecrübeli ekibimiz müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu her şeyden önde tutar.

Müşteri Memnuniyeti

Modern

Zaman&Para

Kalite

Bizimle İletişime Geçin

Hair Lost ve protez saç hakkındaki bütün sorularınız için yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.